Міський голова Чернігова закликав ОДА зробити все можливе, щоби вже в 2020 році привести до ладу будівлю колишнього кінотеатру ім. Щорса
Місто Чернігів зацікавлене у тому, щоби до ремонту будівлі колишнього кінотеатру Щорса (нині це Чернігівський обласний молодіжний центр) приступили вже в 2020 році, а не відтерміновували мінімум на один рік. Про це говорилося на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 21 січня.
- Наше прохання до голови обласної державної адміністрації: все-таки не впустити рік, почати відновлювальні роботи з кінотеатром ім. Щорса. Окрім того, давайте ми запропонуємо обласній адміністрації таку співпрацю щодо наповнення цього приміщення, щоб і ми могли використати його для семінарів і форумів. І якщо вже там необхідна зміна проєкту – то передбачити там приміщення, яке укомплектувати необхідною кількістю технічних засобів, крісел, трибуною–трансформером тощо, - запропонував чернігівський міський голова.
Владислав Атрошенко наголосив на тому, що місто зацікавлене в якнайшвидшому ремонті цієї будівлі з кількох причин. По-перше – споруда знаходиться в центральній частині Чернігова, яку місто зараз крок за кроком оновлює і приводить до ладу. Вже капітально відремонтовані сквер Хмельницького, Алея героїв і Красна площа, на черзі – сквер ім. Попудренка. «Якщо ми вже переклали мережі, зробимо верхній шар дороги навколо скверу Попудренка, зробимо сам сквер Попудренка, оновимо всю центральну частину Чернігова – то місто просило би оновлення і цього об’єкту обласної власності», - зауважив він.
Окрім того, він нагадав про те, що конструкція карнизу цієї будівлі, яка нависає над тротуаром, є джерелом постійної небезпеки для перехожих. Хоч нещодавно ці оздоблення й «підлатали», але хотілось би, щоб фахівці дали висновок, на скільки часу вистачить надійності цих елементів. Звичайно, і з естетичних причин, і з міркувань зручності для прибирання місту не хотілося б обгороджувати цю будівлю – але безпека пішоходів на тротуарі є питанням №1.
По-друге – у Чернігові сьогодні практично немає великого залу, обладнаного за сучасними стандартами для проведення форумів і конференцій. У той же час, місто зацікавлене у залученні сюди таких заходів, у т. ч. загальноукраїнського рівня. Географічно Чернігів розташований не так і далеко від Києва – година на автомобілі, плюс тут привабливі ціни і є що подивитися в самому місті та де відпочити учасникам. Тому важливо, щоби Чернігів міг надати для таких заходів проживання, харчування і обладнані конференц-зали. Якби такі зал або зали з’явилися в оновленому приміщенні колишнього кінотеатру Щорса – це посприяло би розвитку Чернігова.
Нагадаємо, що приміщення Молодіжного центру, яке розташоване на Красній площі в Чернігові, планували відремонтувати за кошти державного бюджету в рамках ДФРР. Цей проект переміг у конкурсі в 2019 році. Роботи розраховані на 3 роки. Держава передбачила на це 40 млн. грн. Але через проблеми з проектною документацією під час наради в обласній державній адміністрації заявили про відтермінування проекту та перенесення початку його реалізації на 2021 рік.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.