Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 18:52:08

Патрульні виявили хлопців, які розмалювали зупинку громадського транспорту

20.01.2020   12:47Агенцiя

Вчора близько четвертої ранку на лінію "102" надійшло повідомлення, що на вулиці Захисників України двоє невідомих щось пишуть фарбою на зупинці громадського транспорту.

Заявник надав детальний опис громадян, які це робили.

Під час відпрацювання інформації в одному з дворів неподалік пошкодженої зупинки патрульні звернули увагу на двох молодих людей, які за описом були дуже схожими на розшукуваних.

Під час спілкування з поліцейськими хлопці помітно нервували. Інспектори помітили, що на руках обох молодиків фарба такого ж кольору, як і та, якою розмалювали зупинку.

З’ясувалося, що одному з хлопців 19 років, другий – неповнолітній, йому лише 13. Коли на місце прибула слідчо-оперативна група та мати неповнолітнього, обидва зізналися, що вони вирішили розважитися, розмалювавши зупинку громадського транспорту.

Учасників правопорушення разом із мамою одного з них доставили до Чернігівського відділу поліції. На повнолітнього хлопця та матір неповнолітнього поліцейські склали адміністративні матеріали.

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини