Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 4 липня, 05:59:12

Чернігівська ОДА працюватиме за новою системою оцінювання персоналу

15.01.2020   10:55Агенцiя

Чернігівська облдержадміністрація переходить на нову систему оцінювання ефективності роботи персоналу ОДА. На цьому наголосив голова ОДА Андрій Прокопенко під час наради з керівниками структурних підрозділів.

Вона базуватиметься на розробленій Урядом системі ключових показників ефективності роботи (КРІ): 24 критерії, що враховують реальні фактори та умови, на які може впливати обласна виконавча влада. Серед критеріїв – економічні показники, інфраструктурні, соціальні, освітні, медичні, рівень розвитку територій і громад тощо.

«Чітка система оцінювання дасть змогу визначити рівень ефективності роботи управління чи департаменту, контролювати, які є недоліки і проблеми, щоб вчасно їх усунути», – зазначив на нараді з керівниками структурних підрозділів голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко.

На 2020 рік буде розроблена чітка система пріоритетів з прогнозними цифрами та оцінкою реальних результатів.

«Невідкладно розробляємо план пріоритетних напрямків, контролюємо його виконання, досягаємо результатів. Ключові показники ефективності, доведені Кабміном до облдержадміністрацій, будуть адаптовані до кожного структурного підрозділу та відділу ОДА. Це стосується всіх планів і програм на цей рік. Їх якісний та кількісний рівень виконання стануть критеріями оцінювання продуктивності праці – вашої і вашого персоналу», – звернувся до керівників департаментів та управлінь ОДА Андрій Прокопенко. 

Також враховуватиметься оцінка профільних експертів за відповідними сферами діяльності, проводитимуться соціологічні дослідження, які впливатимуть на оцінку роботи підрозділів.

Крім того, керівник області акцентував на необхідності поліпшення організаційно-розпорядчої діяльності в ОДА та координації роботи між структурними підрозділами.

«За 9 місяців минулого року Чернігівщина піднялася на шість позицій у рейтингу соціально-економічного розвитку областей. Зокрема, є зростання у сфері відновлювальної енергетики та енергоефективності, будівництві. Маємо і надалі покращувати показники в різних сферах життєдіяльності», – наголосив Андрій Прокопенко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа»

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42

Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.