Підсумки роботи служби зайнятості у минулому році – більше 27 тисяч громадян працевлаштованих
Протягом 2019 року в області послугами державної служби зайнятості скористалися більше 33 тисяч безробітних громадян, що перебували на обліку.
За словами директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, в минулому році забезпечено роботою 27,4 тис. громадян (на 0,8% більше показника 2018 року).
За направленням служби працевлаштовано 10,4 тис. зареєстрованих безробітних.
Зокрема, 281 особа отримала роботу завдяки компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску. Виплатою допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи скористалися 28 осіб.
Крім того, більше 3 тис. безробітних залучено до професійного навчання, більше 6 тис. – до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.
Станом на 1 січня 2020 року в області налічувалось 10,7 тис. безробітних. Водночас роботодавці потребували 1,2 тис. працівників. Таким чином, на кожне вільне робоче місце претендувало 9 осіб.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».