Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 42 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій, надання допомоги громадянам
Упродовж минулого тижня з 6 по 13 січня щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 194 чоловіка особового складу, 60 одиниць основної та спеціальної техніки.
Вогнеборці ліквідували 25 пожеж, 20 з яких виникли в житловому секторі громадян, 2 на об'єктах різних форм власності, 1 на транспорті, 1 сміття та 1 інша. Нажаль, у вогні загинуло 3 особи.
Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення знищено у встановленому порядку 68 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, зокрема 2 фугасні авіаційні бомби ФАБ-100 та ФАБ-50, 2 авіаційно-осколкові бомби АО-25, дві ручні гранати РГД-33, 10 мінометних мін калібром 82 та 120 мм, 52 артилерійські снаряди калібром 152, 85, 76 та 45 мм.
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 4 рази залучалися до надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression
На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52
В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.