Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 липня, 17:51:54

Звільнення території Чернігівської області від ХЗЗР

13.09.2012   12:18

Станом на 13.09.2012 року проведені роботи по перезатаренню і вивезенню ХЗЗР на територіях Чернігівського, Куликівського, Бахмацького, Ріпкинського, Борзнянського, Ніжинського, Корюківського, Семенівського та Н-Сіверського районів області.

Звільнення території Чернігівської області від ХЗЗР

Звільнення території Чернігівської області від ХЗЗР

Загальна кількість ХЗЗР, запланованих до вивезення з території Чернігівської області, які пройшли тендерну процедуру, складає 341,830 т. На сьогодні вивезено, заявлену до фінансування згідно даних інвентаризації кількість, що склала 341,886 т.

В ході проведення вищезазначених робіт вдалося повністю звільнити від залишків безгосподарських ХЗЗР лише 7 районів: Чернігівський, Куликівський, Ріпкинський, Бахмацький, Ніжинський, Корюківський та Н-Сіверський, хоча планувалося очистити територію області в повному об’ємі.

При проведенні робіт по перезатаренню ХЗЗР практично у кожному районі було виявлено значні перебільшення заявлених кількостей відходів, визначених комісійно. Розбіжність пояснюється тим, що при проведенні у 2011-2012 роках спеціально створеними комісіями чергової інвентаризації непридатних до використання ХЗЗР, їх залишкові кількості визначались візуально з урахуванням застарілих облікових даних. Понадлімітна кількість безгосподарських ХЗЗР, виявлених в ході проведення робіт по перезатаренню, складає близько 300 т. У 2011 році було виділено та використано на утилізацію пестицидів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища близько 16 млн. грн., при цьому було вивезено 768,781 т ХЗЗР.

У 2012 році вивезення здійснювалось за рахунок коштів виділених Міністерством екології та природних ресурсів України з Державного бюджету охорони навколишнього природного середовища.

Для вирішення питання повного очищення території області, Хоменко В.М. – голова облдержадміністрації, висловив клопотання перед міністром екології Ставицьким Е.А. про виділення додаткових коштів для проведення робіт остаточного звільнення території області від залишків безгосподарських агрохімікатів.

Останні новини Чернігівщини

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області 17:27

Питання податкового боргу перебуває на контролі податкової і з метою недопущення накопичення боргів та погашення існуючих триває постійний діалог керівництва податкового органу з керівниками підприємств-боржників області.

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА 17:13

Кабінет Міністрів провів співбесіду з кандидатом на посаду Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19 16:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 липня в області зафіксовано п'ять нових випадків COVID-19.

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки 16:14

Впродовж кількох годин після надходження повідомлення про злочин співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу зловмисниці та затримали її.