Поліцейські вгамували молодика, який наніс тілесні ушкодження поліцейському
Співробітники Прилуцького відділу поліції оголосили зловмиснику про підозру в умисному заподіянні правоохоронцю тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням ним службових обов'язків.
Увечері 3 січня до чергової частини Прилуцького відділу поліції надійшло повідомлення, що в центральній частині міста б'ються двоє невідомих. На місце події негайно прибув наряд групи реагування патрульної поліції. Правоохоронці вгамували чоловіків та запросили їх до центральної лікарні для перевірки на стан алкогольного сп'яніння.
В медустанові один із чоловіків раптово наніс поліцейському удар в область шиї. Лікарі діагностували у патрульного колото-різану рану. Наразі загрози здоров'ю та життю поліцейського немає.
Зловмисника затримано на місці в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятору тимчасового тримання.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 345 Кримінального кодексу України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків). Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років.
Чоловікові оголошено про підозру у вчиненні даного злочину. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу. Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.