Прилуцькі поліцейські вгамували молодика, який наніс тілесні ушкодження поліцейському
Співробітники Прилуцького відділу поліції оголосили зловмиснику про підозру в умисному заподіянні правоохоронцю тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням ним службових обов'язків.
Увечері 3 січня до чергової частини Прилуцького відділу поліції надійшло повідомлення, що в центральній частині міста б'ються двоє невідомих. На місце події негайно прибув наряд групи реагування патрульної поліції. Правоохоронці вгамували чоловіків та запросили їх до центральної лікарні для перевірки на стан алкогольного сп'яніння.
В медустанові один із чоловіків раптово наніс поліцейському удар в область шиї. Лікарі діагностували у патрульного колото-різану рану. Наразі загрози здоров'ю та життю поліцейського немає.
Зловмисника затримано на місці в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятору тимчасового тримання.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 345 Кримінального кодексу України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків). Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років.
Чоловікові оголошено про підозру у вчиненні даного злочину. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу. Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18
Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.
У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37
Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.
У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06
Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.
Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25
У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.
Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04
З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.