Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 20:58:08

Мена: створення сучасної інформаційної бази для покращення надання послуг жителям громади

04.01.2020   12:15Агенцiя

Діяльності Менської міської ради пов’язана із створенням, збиранням, одержанням, зберіганням, використанням великої кількості інформації. Значний об’єм інформації містить база погосподарського обліку, наповнення якої, шляхом ведення письмово відповідних книг, здійснюється в кожному старостинському окрузі Менської об’єднаної громади.

З метою покращення організації та належного ведення погосподарського обліку, підвищення рівня та якості роботи, мінімізації часу на отримання інформації по раді, по населеному пункту та з метою створення сучасної інформаційної бази для забезпечення управління розвитком населенних пунктів, Менська міська рада придбала програмний комплекс «Погосподарський облік».

Програмний комплекс розрахований для вирішення проблем з розвитку територій населених пунктів громади та поліпшення рівня життя населення та призначений для проведення моніторингу розвитку територій і містить комплекс показників, які характеризують: соціально-економічну ситуацію, демографічну ситуацію, зайнятість населення, освітній рівень населення, наявність та використання земельних ресурсів, житловий фонд, отримання довідкової інформації, співставлення інформації за попередні роки, співставлення показників різних населених пунктів.

Впровадження даного програмного комплексу дасть також  можливість сформувати інформаційну базу, необхідну для оформлення довідок різного характеру, в тому числі для отримання соціальних допомог, пенсій та ін.

Жителям громади не потрібно буде витрачати свій час (а в окремих випадках стояти в черзі ) для отримання відповідної довідки. І це перший крок до створення сучасного центру надання адміністративних послуг, діяльність якого буде спрямована на забезпечення зручних та доступних умов отримання жителями населених пунктів громади адміністративних послуг.

Останні новини Чернігівщини

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції 15:28

4 червня по Чернігову та області виявлено 36 нових випадків інфікування Covid-19.

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня 14:43

Відповідна постанова № 435 від 3 червня опублікована на Урядовому порталі.

"Прилуки в часі" 12:36

Прилуки – одне з найдревніших міст України, що розкинулося на мальовничих берегах тихоплинної річки Удай. Воно має багату, славну, героїчну та водночас трагічну історію. Цьогоріч місту виповнюється 935 років.

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня 12:14

3 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.