Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 16:20:20

В обласному Управлінні ДСНС відбулися урочистості з нагоди наступаючих Новорічних і Різдвяних свят

30.12.2019   10:34Агенцiя

28 грудня в Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області відбулись урочистості заходи.

Перший заступник начальника Управління полковник служби цивільного захисту Дмитро Бескостий зачитав привітання з Новорічними святами Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна, від керівництва Управління подякував особовому складу надзвичайників Чернігівщини за професійне виконання поставлених завдань, а також оперативність під час дій за призначенням, побажав усім миру, здоров'я, наснаги та злагоди у наступному 2020 році.

За високопрофесійне виконання службового обов'язку та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, Почесну грамоту Державної служби України з надзвичайних ситуацій Дмитро Бескостий вручив провідному фахівцю Управління Михайлу Меркотану.

Крім того, троє співробітників збірної команди Управління - переможців у змаганнях з офіцерського триборства серед колективів фізичної культури правоохоронних органів "Динаміада-2019" відзначено грамотами та цінними подарунками, а ще двоє співробітників отримали чергові спеціальні звання середнього начальницького складу.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51

В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).

Олімпіади мужності й таланту: діти Чернігівщини – приклад незламності 15:20

Попри складну безпекову ситуацію, численні повітряні тривоги та безсонні ночі дітей, їхніх батьків і педагогів, освітяни Чернігівщини вкотре довели згуртованість, відповідальність і відданість своїй справі.

Понад 2 мільйони гривень — на підтримку чернігівських сімей із новонародженими 14:28

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини буде надано ще 77 чернігівкам, зареєстрованим у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат становить 2 265 000 гривень.

До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37

Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.

На Чернігівщині триває підготовка до експлуатації доріг в осінньо-зимовий період 13:16

Підрядні організації Чернігівщини активно працюють над належним експлуатаційним утриманням автодоріг в осінньо-зимовий період 2025-2026 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини