Під час спільного рейду правоохоронців та рятувальників виявлено 2 факти реалізації несертифікованих піротехнічних виробів
Наближаються Новорічні та Різдвяні свята. У цей період зростає загроза виникнення пожеж, травмування і навіть загибелі людей внаслідок використання піротехнічних виробів, зокрема феєрверків, петард, ракет, салютів тощо.
У зв’язку з цим, 27 грудня співробітники Управління ДСНС України у Чернігівській області та Чернігівського міського відділу Головного управління Національної поліції провели рейдові перевірки місць реалізації піротехнічної продукції. Слід зазначити, що особливе занепокоєння викликають місця стихійної торгівлі, ринки, переходи. Саме тут люди можуть придбати несертифіковану, а отже і небезпечну продукцію, використання якої призводить до пожеж, травм і нещасних випадків. Як зазначають фахівці із запобігання надзвичайним ситуаціям, головною метою таких рейдів є забезпечення очищення міста від несертифікованої піротехніки, доведення до населення інформації чи потрібно купувати продукцію сумнівного виробництва.
Результати рейду виявилися невтішними. Під час перевірок виявлено 2 факти реалізації несертифікованих піротехнічних виробів, зокрема торгівля здійснювалася без відповідного дозволу, сертифікати відповідності на дані вироби були відсутні. Тобто до людей могла потрапити небезпечна піротехніка.
Нагадаємо, що статтею 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів передбачені штрафні санкції у розмірі від 35 до 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією самих піротехнічних засобів.
Останні новини Чернігівщини
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».
Всесвітній день прибирання: Чернігівщина – серед цьогорічних лідерів України 11:13
Чернігівська область увійшла до трійки лідерів у межах проведення Всесвітнього дня прибирання – 2025, посівши друге місце у всеукраїнському рейтингу.