Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 липня, 11:55:37

Єврейська громада Чернігова відзначає свято перемоги світла над пітьмою

24.12.2019   08:11Агенцiя

Традиційне свято єврейського народу «Ханука» представники цієї національної громади в Чернігові відзначили 22 грудня на центральній площі міста.

Тут після заходу сонця запалили перші свічки на Ханукальній Менорі, звучала традиційна музика, організатори пригощали всіх гостей чаєм та ласощами, панував піднесений веселий настрій.

Привітати чернігівців, які зібралися на площі з нагоди цього свята, прийшов і чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Він побажав усім здоров’я, успіхів, віри, передусім, у самих себе, і щоби люди більше ділилися світлом один з одним.

До присутніх зі сцени звернулися також рабин міста Чернігова і Чернігівської області Ісроель Зільберштейн та керівник обласної єврейської громади Семен Бельман.

Світкування на площі організоване єврейською громадою міста при підтримці Управління культури та туризму Чернігівської міської ради. Відзначення народних свят різних національно-культурних спільнот Чернігова за сприяння міста є традиційним.

Останні новини Чернігівщини

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади 11:11

Коропська громада має реальні доходи на 1 мешканця близько 8,1 тисячі гривень. Такий показник свідчить про достатній рівень фінансової спроможності для створення умов розвитку інфраструктури та людського потенціалу громади.

Першопрохідці «Нової української школи»

Першопрохідці «Нової української школи» 11:07

Педагогічний колектив Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) активно готується до впровадження Державного стандарту базової освіти (5-9 класи).

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE 11:01

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади в рамках програми DOBRE за координації польського та українського експертів зі стратегічного планування Робертом Жарковські та Володимиром Бойко.

На площі біля Катерининської церкви встановили нові лавки з урнами та почали оздоблювати клумби 10:55

Площа біля Катерининської церкви заграла новими барвами, адже тепер там з'явилось багато нових лавок та урн. Також зелену зону на території, яка оточує площу, почали прикрашати квітами та створювати там нові клумби.

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області 10:48

22 липня під час онлайн-наради за участю представників Департаменту агропромислового розвитку, структурних підрозділів Держпродспоживслужби, райдержадміністрацій, територіальних громад, агровиробників та пасічників обговорено питання державної підтримки галузі тваринництва в Чернігівській області.