Куликівський район: рятувальники деблокували загиблого водія з пошкодженого внаслідок ДТП автомобіля
19 грудня о 17:00 до Служби порятунку "101" у Куликівському районі надійшло повідомлення про те, що на 19 км автодороги Чернігів-Прилуки-Пирятин сталася дорожньо-транспортна пригода.
За попередніми даними 30-річний водій легкового автомобіля "Nissan X-Trail" не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з автомобілем "FAW".
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій автомобіля "Nissan X-Trail" помер на місці пригоди.
Для деблокування загиблого чоловіка залучалось відділення 8-го Державного пожежно-рятувального посту УДСНС України у Чернігівській області у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки, повідомляє УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45
За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44
Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59
До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.
19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58
День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression