Чернігівські поліцейські затримали підозрювану в убивстві чоловіка
Правоохоронці оперативно затримали жінку, яка посеред вулиці нанесла численні ножові поранення незнайомому чернігівцю. Від отриманих травм він помер.
Ввечері 18 грудня до Чернігівського відділу поліції надійшло повідомлення від медиків про те, що до однієї з лікарень міста доставили чоловіка з проникаючими ножовими пораненнями живота.
Як встановили поліцейські, чоловік з друзями відпочивав в одному з кафе в спальному районі міста. Раптом між 37-річним чоловіком та 35-річною жінкою з іншої компанії виник конфлікт, який переріс у бійку на вулиці. На очах у свідків, жінка схопила ніж і кілька разів вдарила ним суперника в живіт. Чоловіка було госпіталізовано, але через кілька годин він помер в лікарні.
Поліцейські затримали підозрювану в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Правоохоронці вилучили у жінки ніж.
Поліція відкрила кримінальна провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області інформує, що триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.