Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 10:00:48

Злодіїв засуджено за розбійний напад та незаконне заволодіння транспортним засобом

18.12.2019   08:44Агенцiя

Прокурорами Менської місцевої прокуратури забезпечено підтримання державного обвинувачення у суді стосовно трьох зловмисників, які вчинили розбійний напад та незаконно заволоділи транспортним засобом.

Так, 27 липня 2018 року, двоє мешканців Черкаської області, за пособництва жителя Чернігівської області, який повідомив своїх спільників про наявність великої суми грошей у жителя с. Локнисте Менського району, прибули до зазначеного господарства, де шляхом виймання віконної рами у веранді будинку проникли всередину.

Застосовуючи аерозоль із сльозогінною речовиною, зв’язали господаря будинку і його дружину, спричинили чоловіку тілесні ушкодження та заволоділи майном подружжя на загальну суму понад 20 тис. грн.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, вищевказані особи незаконно заволоділи автомобілем господарів.

За принципової позиції прокурорів, за вчинення інкримінованих злочинів двох обвинувачених засуджено до 11 років позбавлення волі, третього – до 14 років.

Крім того, до усіх засуджених застосовано конфіскацією усього належного їм майна, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини