В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки
В Чернігові, на території військового містечка однієї з частин гарнізону, завершується будівництво трьох гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом.
Начальник будівельної дільниці Володимир Баранов повідомив, що будівельні роботи в гуртожитках планується завершити до 28-го грудня. Нині там проводяться внутрішні та зовнішні роботи, підключення води та опалення.
Це нові двоповерхові гуртожитки покращеного типу для військовослужбовців-холостяків. В кожному гуртожитку передбачено проживання 140 людей. На поверсі сім блоків на дві кімнати, є санвузол і душова, обладнана бойлером, сушками для рушників тощо. В кожній кімнаті проживатиме до 5 чоловік.
На кожному поверсі до послуг військових будуть обладнані усім необхідним, як технікою, так і меблями, приміщення для кухні та їдальні, пральні, сушки одягу та кімната для дозвілля.
Одночасно проводяться роботи й з впорядкування території біля гуртожитків, облаштовуються тротуари і доріжки.
Також у військовому містечку, окрім нового житла для військовослужбовців контрактної служби, триває будівництво чотириповерхового будинку сімейного типу на 54 смарт-квартири. Завершити його будівництва заплановано у липні 2020 року.
Загалом, введенням в експлуатацію нових гуртожитків не тільки суттєво покращить побутові умови солдатів і сержантів Чернігівського гарнізону, але й підвищить мотивацію до військової служби як чернігівців, так і молодих людей з сіл і містечок області.
Олександр Парій, Інформагентство Міноборони України «АрміяInform» (м. Чернігів)
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.