Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 01:07:08

За умисне ухилення від сплати податків засуджено колишнього керівника підприємства

14.12.2019   10:03Агенцiя

Державними обвинувачами прокуратури Чернігівської області в суді доведено винуватість колишнього директора товариства з обмеженою відповідальністю в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах, а також у вчиненні службового підроблення.

У ході судового розгляду знайшло своє підтвердження використання обвинуваченим у своїй діяльності схеми ухилення від сплати податків, яка полягала у відображенні в податковому обліку безтоварних операцій із суб’єктами господарювання, що мають ознаки фіктивності.

Вказані дії обвинуваченого призвели до фактичного ненадходження до державного бюджету коштів у сумі понад 4 млн грн.

Відтак, вироком суду першої інстанції колишнього директора засуджено за вчинення злочинів, передбачених ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст. 366 КК України, та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 340 тис. грн з позбавленням права обіймати керівні посади строком на 2 роки та конфіскацією усього майна засудженого.

Крім того, вироком суду задоволено цивільний позов прокурора, заявлений на користь ГУ ДФС у Чернігівській області, на суму понад 4 млн грн.

Вирок законної сили не набрав, повідомила прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини