Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 15:57:43

Упродовж минулого тижня рятувальники 40 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

09.12.2019   13:41Агенцiя

Упродовж минулого тижня з 2 по 9 грудня щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 187 чоловік особового складу, 59 одиниць основної та спеціальної техніки.

Вогнеборці ліквідували 24 пожежі, 18 з яких виникли в житловому секторі громадян, 2 на транспорті, 3 сміття та 1 інша. Під час пожеж три людини загинуло, ще двох врятовано.

Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення двічі залучалися до дій за призначенням. Саперами ДСНС знищено 95 вибухонебезпечних предметів, зокрема артилерійський снаряд калібром 45 мм, 50-кілограмова фугасна авіаційна бомба, 25-кілограмова авіаційно-осколкова бомба та 92 набої до стрілецької зброї  калібром 7,62 мм часів Другої світової війни.

Крім того, підрозділи Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 14 разів залучалися до надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт. повідомило УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51

У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50

Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

 В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48

В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.

Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46

З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини