Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 00:32:53

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 4 пожежі

07.12.2019   09:29Агенцiя

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 4 пожежі, з яких 3 виникли у житловому секторі громадян.

5 грудня о 16:45 до Служби порятунку "101" у м. Ніжин надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Першій лінії. За викликом до місця пригоди прибуло три відділення 16-ої Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області та вогнеборці Спеціального авіаційного загону ДСНС України. На той момент відбувалося інтенсивне горіння на даху будівлі.
Спільними діями о 17:10 пожежу було локалізовано, а о 18:05 остаточно ліквідовано.
Ймовірною причиною виникнення пожежі послужило порушення правил монтажу нагрівальних печей і димарів.
Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття будівлі та майно господарів.

Цього ж дня о 22:30 до Служби порятунку "101" у Новгород-Сіверському районі надійшло повідомлення про загорання житлового будинку, що у с. Кремський Бугор. До місця пригоди оперативно прибуло відділення 7-ої Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області та сільські вогнеборці с. Гремяч. Пожежу о 00:00 було локалізовано, а о 00:40 остаточно ліквідовано.
Ймовірною причиною виникнення пожежі послужило порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації нагрівальних печей і димарів. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття будинку. інформує УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини