До покарання у виді позбавлення волі засуджено чоловіка за крадіжки з магазинів та відкрите викрадення грошей
Під час судового розгляду встановлено, що обвинувачений 13.02.2019, зранку, перебуваючи в приміщенні національної лотереї «Золотий кубок», що по вул. Рокосовського у м. Чернігові, зі столу таємно викрав кавоварку.
У подальшому, він 06.03.2019, вранці, перебуваючи в приміщенні закладу «Космолот», що по вул. Рокосовського в м. Чернігові, через незачинене вікно проник до касової кімнати, де зі столу відкрито викрав картонну коробку з грошовими коштами у сумі 2010 грн. Хоча касир намагалась зупинити обвинуваченого, вхопивши його за руку, останній вирвався та втік з місця пригоди.
Вчиненням цих злочинів крадій не обмежився, а тому вже через місяць зайшов до магазину «Продукти - 556» ТОВ «АТБ-маркет» по
вул. Всіхсвятській в м. Чернігові, де з торгівельної полиці таємно викрав одну пачку кави «Jacobs Monarch».
В судовому засіданні обвинувачений вину згідно пред’явленого обвинувачення визнав частково, зазначивши, що касир його за руку не хапала, оскільки в цей час спала, тому викрадення грошей було не відкритим, а таємним.
Разом з тим, прокурором в судовому засіданні надано беззаперечні докази вини обвинуваченого, оскільки всі злочини чоловіка зафіксовано на камерах відеоспостереження закладів та магазину. Крім того, касир у судовому засіданні підтвердила, що дійсно спіймала обвинуваченого «на гарячому».
Відтак, вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 03.12.2019 його засуджено за ч. 2 ст. 185, ч. 3 ст. 186 КК України та призначено остаточне покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі, повідомляє Чернігівська місцева прокуратура.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.