Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 01 грудня 2019 по 08 годину 02 грудня 2019 року
МНС
Станом на 01.12.2019 року аварійними бригадами Ніжинського відділення АТ "Чернігівгаз" проведено зварювальні роботи розподільчого міжселищного газопроводу високого тиску діаметром 159 мм та частково перекрито доступ газу до кінцевих споживачів для перевірки герметичності мережі під тиском. Для проведення аварійно-відновлювальних робіт залучено 2 одиниці техніки та 10 працівників Ніжинського відділення АТ "Чернігівгаз". Без газопостачання залишається 13 населених пунктів Ніжинського району та Ніжинської міської ОТГ (загалом 2305 абонентів). Відновлювальні роботи тривають.
Станом на 01.12.2019 року на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров'я м. Чернігова з діагнозом: "Вірусний гепатит А" залишаються 5 осіб, з яких 3 дитини.
Пожежі: зареєстровано 8 пожеж, з яких: 4 в житловому секторі, 1 на транспорті (не підлягає обліку), 1 сміття та 2 інші. Причина - коротке замикання електромережі, недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів, необережне поводження з вогнем невстановленої особи, несправність електричної системи автомобіля. Вогнем пошкоджено 6 будівель та автомобіль.
Події на водних об'єктах:
01.12.2019 року о 09 год. 40 хв. у ставку біля м. Корюківка було виявлено та піднято на поверхню тіло Б, 1953 р.н., мешканця даного населеного пункту (вул. Дудка, 89). Обставини та остаточна причина смерті встановлюються. Для проведення робіт по вилученню тіла загиблого з води залучалося відділення 9 ДПРЧ м. Корюківка (3 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки).
5. Інші повідомлення:
Станом на 07 год. 00 хв. 02.12.2019 року тривають роботи з відновлення газопостачання с. Ніжинське, Ніжинського району, яке було порушено о 05 год. 00 хв. 30.11.2019 року внаслідок перекриття невідомою особою засувки газопроводу низького тиску діаметром 150 мм на виході з ГРП (газорозподільчого пункту) до споживачів (370 абонентів). Ніжинським відділенням АТ "Чернігівгаз" проводяться роботи по відновленню газопостачання (перекриття кранів на вводах до абонентів для подачі тиску в мережу).
6. Інформація про стан доріг на території області:
Протягом доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах області від ДП "Чернігівський облавтодор" залучалося 22 одиниці спеціальної техніки та 25 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
ІІ. ОГЛЯД ОСНОВНИХ ЯВИЩ ПОГОДИ ТА ЇХ ВПЛИВ НА РОБОТУ ГАЛУЗЕЙ ЕКОНОМІКИ
Прогноз погоди на 2 грудня 2019 року
Мінлива хмарність, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний з переходом на південний 7-12 м/с. Температура вночі 1 грудня 0-5º морозу, 2 грудня 3-8º, вдень 0-5º морозу.
Радіаційний фон на території області: м. Чернігів - 10 мкр/год, м. Сновськ - 8 мкр/год, с. Покошичі - 12 мкр/год, м. Семенівка - 10 мкр/год, м. Ніжин - 11 мкр/год, м. Прилуки - 12 мкр/год, м. Остер - 11 мкр/год.
У ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.