Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 01:25:35

У 2020 році до громадських робіт в рамках міської Програми залучать 1100 незайнятих громадян

02.12.2019   08:39Агенцiя

Депутати Чернігівської міської ради затвердили Програму організації і проведення у 2020 році оплачуваних громадських робіт для незайнятих громадян м.Чернігова. Це питання розглядалося на засіданні 48-ї сесії міської ради 7-го скликання 28 листопада.

Міська Програма направлена на підтримку людей у період вимушеного безробіття і, разом з тим, на внесення певного вкладу у вирішення економічних, соціальних та екологічних проблем міста. Крім того, участь у таких роботах активізує інтерес до пошуку підходящої роботи, прискорить вирішення проблеми працевлаштування безробітних.

Кількість безробітних, яких планується залучити до громадських робіт в рамках цієї міської Програми, становить 1100 осіб.

Одним із пріоритетних напрямків організації громадських робіт є охорона навколишнього природного середовища. Зокрема, прибирання опалого листя, утримання зелених насаджень, розчищення снігових заметів, ліквідація ожеледиці у місті. Також у рамках міської Програми виконуватимуться роботи соціального напрямку. А саме: допомога учасникам бойових дій, догляд за особами з інвалідністю, одинокими громадянами похилого віку.

Зацікавленість в організації громадських робіт виявили підприємства: КП «Новозаводське», КП «Деснянське», КП «Спецкомбінат КПО», КП «ЖЕК-10», КП «АТП-2528», КП «ЖЕК-13» та КП «ЧТУ». Крім того, включені й управління праці та соцзахисту населення Новозаводської та Деснянської районних у місті Чернігові рад, терцентр соцобслуговування (надання соцпослуг) Деснянської райради та ЧМБО батьків і дітей інвалідів з дитинства «Логос».

- На цю Програму виділяються кошти з міського і державного бюджету. Частина коштів з міського бюджету орієнтовно складатиме 1,165 млн грн. Для громадських робіт буде задіяно близько 1100 осіб, які працюватимуть на замовлення комунальних підприємств міста. Частина цих людей дійсно може добросовісно працювати. Хоча є й та частина, яка не дуже хоче це робити. Враховуючи соціальне значення, враховуючи наше сподівання, що вони стануть на шлях виправлення, і що ця робота допоможе їм позбутися шкідливих звичок, люди зможуть отримувати зарплату і принесуть якусь користь місту, - прокоментував Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко перед голосуванням цього питання.

Відповідно до затвердженого Положення виділені кошти спрямовуватимуться, зокрема, на оплату основної та додаткової заробітної плати, сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, оплату медичного огляду (у разі потреби), інформує прес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області 17:27

Питання податкового боргу перебуває на контролі податкової і з метою недопущення накопичення боргів та погашення існуючих триває постійний діалог керівництва податкового органу з керівниками підприємств-боржників області.

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА 17:13

Кабінет Міністрів провів співбесіду з кандидатом на посаду Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19 16:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 липня в області зафіксовано п'ять нових випадків COVID-19.

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки 16:14

Впродовж кількох годин після надходження повідомлення про злочин співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу зловмисниці та затримали її.