Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 14:18:43

На кордоні затримали підозрюваного в скоєнні злочину

30.11.2019   10:02Агенцiя

Міжвідомчою групою в складі співробітників оперативно-розшукового управління Північного регіонального управління Держприкордонслужби та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, встановлено місцезнаходження громадянина України причетного до незаконного переміщення через державний кордон великої партії особливо небезпечних наркотичних засобів рослинного походження.

Особі оголошено підозру у вчиненні злочину передбаченого частиною 2 статті 15 «Замах на злочин» та частиною 2 статті  305 «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів» та частиною 1 статті 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального Кодексу України громадянина України. Наразі вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.

Нагадаємо, що 23.09.2018 в пункті пропуску «Сеньківка» при перевірці мікроавтобусу було виявлено та вилучено 400 грамів наркотичної речовини.

До останнього часу підозрюваний переховувався за межами України, інформує прес-служба прикордонного загону.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.