Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 12:25:47

Припинено діяльність незаконної АЗС

27.11.2019   08:49Агенцiя

Діяльність нелегальних заправних станцій, які створюються ділками від бізнесу задля швидкої власної наживи, не тільки спричиняє значні втрати бюджетних надходжень, але й становить загрозу екології регіону та життю його мешканців.

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, на виконання рішення робочої групи (утвореної відповідно до Розпорядження Чернігівської ОДА) на території районного центру Чернігівської області встановлений факт реалізації паливно-мастильних матеріалів та скрапленого газу без одержання відповідної ліцензії та інших документів дозвільного характеру.

Внаслідок проведених заходів із незаконного обігу вилучено понад 18 тисяч літрів палива та обладнання для його реалізації. Загальна вартість вилученого перевищує 1 мільйон гривень.

У відношенні директора АЗС складений протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164 КУпАП.

Останні новини Чернігівщини

Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17

У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.

Опалювальний сезон 2025/2026 завершується у Чернігові 3 квітня 11:43

У Чернігові опалювальний сезон 2025/2026 завершується у п’ятницю, 3 квітня 2026 року, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря вже перевищує +8 °C і, за прогнозами, утримуватиметься на цьому рівні до кінця тижня.

На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21

За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.

На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50

У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.

Робоча група обстежила безбар’єрний маршрут від «Чернігівської політехніки» до міської лікарні №2 10:34

25 березня 2026 року на виконання рішення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті міської ради (далі — Рада безбар’єрності) та відповідно до Плану заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на території Чернігівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2025 № 420, члени робочої групи провели попереднє обстеження безбар’єрного маршруту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини