Коропський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили тіло 62-річного чоловіка
19 листопада о 17:05 до Служби порятунку "101" у Коропському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Бужанка, що за 18 кілометрів від районного центру.
За викликом на місце події прибуло відділення 9-го Державного пожежно-рятувального підрозділу з смт Короп, а також вогнеборці місцевої пожежної команди с. Оболоння.
Спільними діями пожежу о 17:35 локалізували та о 18:00 остаточно ліквідували.
Під час гасіння рятувальники у кімнаті виявили тіло брата господаря, 1957 року народження без ознак життя.
Ймовірно, причиною пожежі послужило порушення загиблим правил пожежної безпеки при експлуатації нагрівальної печі, повідомляє УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.