Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 16:49:59

На Чернігівщині проводять капітальні ремонти закладів освіти із застосуванням енергозберігаючих технологій

20.11.2019   12:43Агенцiя

Сьогодні в державі здійснюється низка заходів з термомодернізації закладів освіти. Держархбудінспекція не залишається осторонь і в межах повноважень долучається до реалізації таких проектів.

Так, Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області видано дозвіл Куликівській селищній раді на капітальний ремонт із застосуванням енергозберігаючих технологій по комплексній термомодернізаціїголовного корпусу в Куликівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів по вул. Шевченка, 4 в смт. Куликівка Чернігівської області.

Також видано дозвіл на реконструкцію з впровадженням комплексних заходів з теплореновації Журавської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Г.Ф. Вороного в с. Журавка Варвинського району Чернігівської області. Замовник будівництва – сектор освіти Варвинської районної державної адміністрації. Існуюча будівля школи була відкрита у 1989 році та розрахована на 624 учнівських місця. Містить 30 приміщень, у т.ч. 22 класи для навчання. Станом на сьогодні у школі навчається 236 учнів та працює 47 осіб. У ході реконструкції школи передбачається частковий демонтаж покрівлі, влаштування шатрового даху з дерев’яних конструкцій, покриття металочерепицею, утеплення перекриття мінераловатними плитами, утеплення фасаду школи мінеральними плитами, а також демонтаж існуючих віконних та дверних блоків та встановлення металопластикових.

Такі реновації дозволять зменшити комунальні платежі, суттєво осучаснити зовнішній вигляд закладів освіти та підвищити якість повсякденного перебування для персоналу та учнів,інформує прес-служба ДАБІ України.

Останні новини Чернігівщини

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50

За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37

Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини