Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 12:51:20

Розпочато розробку Почесної відзнаки жителів та уродженців області

20.11.2019   08:22Агенцiя

19 листопада відбулося засідання робочої групи з розробки та заснування Почесної відзнаки Чернігівської обласної ради жителів та уродженців області, які взяли участь у захисті незалежності, територіальної цілісності і суверенітету України.

Провів засідання перший заступник голови обласної ради та очільник робочої групи Валентин Мельничук.

Робоча група створена розпорядженням голови обласної ради № 110 від 11 листопада поточного року, враховуючи відповідне звернення громадської організації «РОДИНА ВОЇНА» стосовно заснування відзнаки територіальної громади Чернігівської області, якою будуть нагороджуватися військовослужбовці, добровольці, правоохоронці, медичні працівники та волонтери - жителі та уродженці Чернігівщини, які проявили звитягу, мужність та героїзм, захищаючи територіальну цілісність, незалежність і суверенітет України.

На першому засіданні обговорено ключові аспекти проєкту Положення про заснування Почесної відзнаки Чернігівської обласної ради, зокрема мова йшла про умови та порядок подання кандидатур, виготовлення і придбання нагрудного знаку до Почесної відзнаки, оформлення відповідного посвідчення.

Члени робочої групи висловили свої думки стосовно трактування назви відзнаки, яка має відображати мужність та героїзм захисників, їхню вірність народу України і одночасно зафіксувати причетність до Чернігівщини.

До обговорення долучилися депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів Анатолій Хавило, голова правління громадської організації «ЄДИНА РОДИНА ЧЕРНІГВЩИНИ» Микола Шанський, голова правління громадської організації «РОДИНА ВОЇНА» Людмила Бруй, директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації Сергій Болдирев, заступник військового комісара Чернігівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Вадим Лільчицький, заступник голови Відокремленого Підрозділу Громадської Організації «Об'єднання Добровольців» в Чернігівській області Дмитро Мойсеєнко, головний спеціаліст відділу у Чернігівській області Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Петренко.

Про можливості фінансового забезпечення видатків, пов'язаних із нагородженням Почесною відзнакою, за рахунок коштів обласного бюджету у межах затверджених видатків на утримання обласної ради, висловився директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Валерій Дудко. Учасники наради доручили директору Чернігівського музею сучасного мистецтва «Пласт-Арт» Борису Дєдову розробити дизайн нагрудного знаку до Почесної відзнаки та представити проєкт ескізу на наступне засідання робочої групи, яке заплановано на наступний тиждень, повідомив Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21

Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

"Любеч. Ілюстрована історія" презентована в бібліотеці 11:09

9 жовтня 2025 року у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація науково-популярного видання "Любеч. Ілюстрована історія", авторами якої є любечани Сергій Граб та Анатолій Федорченко.

Infocrime Чернігів: маніпуляції та фейки вересня 11:06

За перший місяць моніторингу проєктом Infocrime Чернігів було виявлено 273 матеріали, що містять ознаки маніпуляцій або є фейками.

Пільги на комуналку для військових із Чернігова: хто має право та як оформити — пояснюють юристи

Пільги на комуналку для військових із Чернігова: хто має право та як оформити — пояснюють юристи 10:53

Чернігівці військові, які боронять Україну та мають статус учасників бойових дій, можуть отримати знижку на оплату комунальних послуг. Як оформити пільгу та які документи потрібні — роз’яснюють експерти Юридичного Гончаренко центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини