У Менському районі поліцейські викрили незаконну порубку деревини
Рано-вранці минулої неділі співробітники сектору реагування Менської поліції виявили факт незаконної порубки деревини в лісосмузі неподалік одного з сіл району.
Група реагування патрульної поліції райвідділу вчасно завадила двом зловмисникам вивезти незаконно добуту деревину. Місцевий житель з помічником із сусіднього села напиляли бензопилою дерев вільхи та, розпилявши на колоди, завантажили їх на причеп трактора.
З місця події слідчо-оперативна група Менської поліції вилучила спиляну деревину, транспортний засіб, бензопилу марки "Stihl" та інші речові докази.
Відомості про викрите кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу). Її санкція передбачає покарання у вигляді штрафу до 25 тисяч гривень, піврічного арешту або обмеження чи позбавлення волі на строк до трьох років.
Проводиться досудове розслідування, в рамках якого встановлюється сума збитків, завданих діями «чорних лісорубів», інформує Сектор комунікації поліції Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.