У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз
Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.
Водночас він запевнив у готовності поліцейських об’єктивно і неупереджено розслідувати цю справу, взявши до уваги всю інформацію, надану учасниками процесу.
15 листопада Максим Цуцкірідзе здійснив робочий візит до м. Прилуки Чернігівської області. Метою поїздки стало інформування громадян про роботу, яку провели слідчі. Зокрема заступник глави Нацполіції повідомив про слідчі дії, що вже проведені у кримінальному провадженні за фактом загибелі неповнолітнього Дениса Чаленка.
«За цей тиждень проведено 17 додаткових оглядів місця події. За їх результатами вилучено багато речових доказів: починаючи з одягу і закінчуючи предметами, які вилучали як самі слідчі, так і родичі, які надавали ці предмети для експертиз», – повідомив Максим Цуцкірідзе.
Він додав, що наразі поліція провела 6 слідчих експериментів за участю осіб, які стали очевидцями трагічної події – фельдшерів та працівників поліції, які виїжджали на місце події. Найближчим часом відбудеться слідчий експеримент за участю батька загиблого хлопця.
Також начальник ГСУ ознайомив громадськість із попередніми висновками судово-медичної експертизи, де зазначені орієнтовний час і причини настання смерті підлітка, а також назвав тілесні ушкодження, які судмедексперт виявив на тілі хлопця.
Максим Цуцкірідзе повідомив про притягнення місцевих поліцейських до відповідальності за порушення, допущенні на початковому етапі встановлення причин і обставин загибелі підлітка. Водночас він запевнив у готовності поліцейських об’єктивно і неупереджено розслідувати цю справу, взявши до уваги всю інформацію, надану учасниками процесу. Крім того, правоохоронці забезпечать право потерпілої сторони на ознайомлення з усіма матеріалами справи. При цьому заступник глави Нацполіції закликав громадськість і ЗМІ утриматися від тиску на діяльність слідчо-оперативної групи, яка розслідує факт загибелі Дениса Чаленка.
«У вас буде право ознайомитися з матеріалами кримінального провадження. Ваш контроль за розслідуванням повинен бути, але тиснути ні активістам, ні родичам, ні ЗМІ на слідчо-оперативну групу я не дам. Я зацікавлений в ефективному розслідуванні», – підкреслив Максим Цуцкірідзе.
Нагадаємо, Максим Цуцкірідзе взяв участь у слідчих діях у кримінальному провадженні за фактом загибелі підлітка на Чернігівщині
Раніше Голова Національної поліції України Ігор Клименко взяв під контроль перебіг розслідування цього кримінального провадження. Тоді ж глава відомства повідомив, що розслідуванням смерті підлітка, знайденого на залізничних коліях у Прилуках, займатиметься Головне слідче управління Нацполіції, повідомило Управління комунікації Національної поліції України.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).
Надзвичайні події в області за останню добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
2 березня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.