Міський голова Прилук провела особистий прийом громадян
Міський голова Ольга Попенко 13 листопада провела особистий прийом громадян.
![](/uploads/462-m.jpg)
На прийомі були присутні: начальник юридичного відділу міської ради Валентина Горбач, посадові особи міської ради, начальник КП “Прилукижитлобуд” В’ячеслав Сивенко та директор КП “Прилукитепловодопостачання”, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях громадян.
На прийом звернулося 12 жителів міста, зареєстровано 11 усних звернень та 2 письмових.
Прилучанами порушувалися питання щодо ремонту багатоквартирних житлових будинків, мереж опалення, водопостачання та водовідведення, забезпечення належної температури у квартирах, ремонту доріг, соціального захисту тощо.
На 5 звернень було надано роз’яснення міським головою під час особистого прийому, на решту звернень надано відповідні доручення щодо розгляду посадовими особами міської ради, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях.
Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначений законодавством термін.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.