Про проведення відключень об’єктів КП "Чернігівводоканал"
Станом на 14.11.2019 комунальне підприємство «Чернігівводоканал» має борг перед ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» за використану у вересні та жовтні цього року електричну енергію в сумі 5 091 087, 02 грн.
Однією з причин, по якій зазначений борг залишається досі непогашеним, є заборгованість населення за отримані від КП «Чернігівводоканал» послуги. Наразі ця заборгованість перевищила 30 млн. грн.
В свою чергу ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» попередило про проведення відключень об’єктів КП «Чернігівводоканал» від електроенергії. Такі відключення можуть розпочатися вже з 14.00 год 14.11.2019.
Під відключення на невизначений строк можуть потрапити підвищувальні насосні станції (ПНС) КП «Чернігівводоканал».
В першу чергу може бути знеструмлено ПНС в зоні обслуговування будинків з найбільшим рівнем заборгованості за послуги КП «Чернігівводоканал» за наступними адресами:
– ПНС по вул. Попова, 13 (зона обслуговування будинків по вул. Попова, 13);
– ПНС по вул. Текстильників, 15 (зона обслуговування будинків по вул. Текстильників, 15А, 16, 9, 9А, 11А, 11Б );
– ПНС по вул. Івана Мазепи, 72А (зона обслуговування будинків по вул. Івана Мазепи, 72А);
– ПНС по вул. Івана Мазепи, 37А (зона обслуговування будинків по вул. Івана Мазепи, 37А, 37, проспекту Перемоги, 12, 14, 18, вул. Жабинського, 9).
Звертаємо увагу споживачів на те, що термін знеструмлення ПНС – невизначений.
Після знеструмлення ПНС може спостерігатися падіння тиску води у зазначених будинках вище 4-5 поверху та погіршення якості води.
Така ситуація спричинена значною заборгованістю споживачів. Наприклад, можна сказати, що заборгованість станом на 01.11.2019 за адресою:
– вул. Івана Мазепи, 37 складає 160 881 грн. по 39 особових рахунках;
– вул. Івана Мазепи, 72А складає 54 581 грн. по 18 особових рахунках;
– вул. Текстильників, 11А складає 32 784 грн. по 9 особових рахунках.
Щодо сум заборгованості перед КП «Чернігівводоканал», яка обліковується за всіма зазначеними вище будинками, то повна інформація буде оприлюднена додатково.
Підвезення питної води на час знеструмлення ПНС буде забезпечене КП «Чернігівводоканал».
Телефон аварійно-диспетчерської служби КП «Чернігівводоканал» – 0800-5050-51.
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.