У Мені безробітним презентували роботодавця
Днями в Менській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості шукачам роботи презентували ТОВ «Мена-Авангард», якому наразі потрібні кадри.
Заступник директора Станіслав Комар та начальник відділу кадрів Ольга Олещенко розповіли присутнім про відкриття нового цеху з виробництва олії, умови роботи та вимоги до працівників, рівень заробітної плати та соціальні гарантії.
Підприємство запрошує на роботу головного бухгалтера, тваринника, оператора машинного доїння, а також слюсара-ремонтника та підсобного робітника для обслуговування нової лінії.
Відвідали захід 12 безробітних. Вони мали змогу особисто поспілкуватися з представниками роботодавця. З вуст одного з них почули фразу: «Прагнемо, щоб працівники гордилися тим, що є членами команди товариства «Мена-Авангард». Погодьтесь, звучить мотивуюче.
Останні новини Чернігівщини
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.
Словацька підтримка для Чернігова: до міста доставили 26 генераторів 14:34
26 генераторів різної потужності Чернігів отримав завдяки донатам народу Словаччини. Сьогодні обладнання вже у місті й буде розподілене між підприємствами критичної інфраструктури, закладами медицини та освіти, а також структурними підрозділами міської ради, які надають допомогу населенню в умовах відключень електроенергії.
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.