Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 08:46:30

На Чернігівщині завершилися змагання танкістів. ФОТО

07.09.2012   14:14Агенцiя

Урочиста церемонія нагородження та вручення призів відбулася на полігоні 169-го Навчального центру Сухопутних військ ЗС України, що дислокований у Чернігівській області.

- Вперше в історії Збройних Сил нам вдалося провести такий масштабний захід. Сподіваюся, що його дух, запал збережеться в усіх учасників, і вони передадуть його іншим військовослужбовцям, повернувшись у свої військові колективи. Важливість цього конкурсу важко переоцінити, адже перемогли у цих змаганнях ми всі, - наголосив Міністр оборони України Дмитро Саламатін, звертаючись до учасників змагань.

Півсотні тисяч гривень з призового фонду, наданого Першим Українським Міжнародним Банком, вимпел, сертифікат і перехідний приз - макет танка - у напруженій боротьбі вибороли підлеглі лейтенанта Олега Грудзевича з 17-ї окремої танкової бригади 6-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України, дислокованої у Кривому Розі. Друге місце і 30 тисяч гривень - за танковим взводом лейтенанта Артема Абрамовича з 30-ї окремої механізованої бригади 8-го армійського корпусу. Третіми стали також воїни-танкісти з Кривого Рогу на чолі з капітаном Михайлом Сидоренком, які отримали приз у 20 тисяч гривень.

Крім того, Дмитро Саламатін вручив відзнаки за успіхи у різних номінаціях конкурсу. Так, підрозділ лейтенанта Артема Абрамовича був визнаний кращим в дуельній стрільбі, а лейтенанта Олега Грудзевича - у водінні у складі взводу та виконанні бойових стрільб. А от у спортивній номінації краще за всіх виступили танкісти 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу, яких вів до перемоги лейтенант Віктор Костюк.

- Цього року ми дали старт справжній інтенсивній бойовій підготовці у військах. Зважаючи на це, сподіваємося, що наступного року боротьба у конкурсі буде ще більш інтригуючою, непередбачуваною і видовищною, - підкреслив глава оборонного відомства.

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Володимир Замана під час церемонії нагородження переможців конкурсу на кращий танковий взвод ЗС України зазначив, що в цьому році у Збройних Силах України успішно проведені змагання серед танкістів і розвідників. А у  наступному році планується також започаткувати конкурси на кращий механізований і артилерійський підрозділ.

- Я спілкувався з багатьма танкістами - учасниками цього конкурсу і мушу відзначити, що жоден з них не змагався заради грошового призу. Натомість, всі наголошували, що участь у цьому заході, передусім - можливість отримати неоціненний бойовий досвід і довести собі та іншим, що ти чогось вартий, що ти кращий у певній царині, - зазначив він.

І додав, що у майбутніх конкурсних змаганнях не виключена участь і військовослужбовців з інших держав.

Користуючись нагодою, військові начальники привітав усіх танкістів і фахівців, які мають відношення до танкових військ із професійним святом - Днем танкіста, який святкуватиметься в Україні вже цими вихідними.

Останні новини Чернігівщини

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).

 Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH

Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21

Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17

Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.

У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.