Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 червня, 01:46:08

На Чернігівщині молотять кукурудзу і соняшник

07.09.2012   13:14Агенцiя

Зібравши ранні зернові та зернобобові культури, аграрії Чернігівщини почали молотити пізні культури, зокрема кукурудзу та соняшник.

Так, вже намолочено перші 25 тисяч тонн зерна кукурудзи, передовсім у господарствах південних районів області. За попереднім прогнозом, всього в регіоні планується намолотити понад 1,7 мільйона тонн збіжжя цієї культури. Фактична врожайність качанистої наразі складає 65,4 центнера з гектару при прогнозованій 53 ц/га.

Також в області вже збирають соняшник – намолочено близько 6 тисяч тонн, що становить понад 5% запланованого обсягу. Середня врожайність цієї культури при прогнозі майже 12 центнерів з гектару фактично складає 22,6 ц/га.

Крім цього аграрії області продовжують збирання гречки та заготівлю кормів. Гречки намолочено близько 4,5 тисячі тонн або чверть до прогнозованих обсягів. Силосу заготовлено понад 335 тисяч тонн, що становить дві третини прогнозу.

Всього, за попереднім прогнозом, на Чернігівщині планується зібрати близько 2 мільйонів 750 тисяч тонн збіжжя, що може стати абсолютним рекордом за всі часи існування області.

Прес-служба Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини