Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 05:37:03

В Носівці поліція затримала водія, який насмерть збив пішохода і зник

13.11.2019   07:54Агенцiя

Співробітники Носівського відділення поліції встановили особу водія, який збив людину та зник з місця події. Автомобіль порушника вилучено.

Вночі 10 листопада до поліції надійшло повідомлення про ДТП із постраждалим у Носівці. На жаль пішохід загинув на місці від отриманих тілесних ушкоджень. Порушник не зупинився, аби надати допомогу збитому пішоходу, а тільки піддав газу. Через деякий час по тілу проїхався ще й мопедист, який теж не зупинився.  

На місці пригоди правоохоронці знайшли зламане дзеркало заднього виду та уламки фари автомобіля. Завдяки камерам відеоспостереження системи «Мережа безпеки» поліцейські вирахували, що до автопригоди причетний автомобіль «Ford Sierra».

Перекривши усі виїзди з Носівки, правоохоронці невдовзі затримали автівку з характерними пошкодженнями – розбитими лобовим склом і передньою фарою.

Наразі поліція відкрила провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого).

Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з можливим позбавленням права керувати транспортними засобами.

Обидва транспортні засоби вилучені.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області інформує, що триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини