У Ріпкинському районі "чорний археолог" зберігав у хаті родичів гранату і набої
Оперативники Ріпкинського відділення поліції перевірили «копача», добре відомого правоохоронцям за свою любов до розкопок на місці боїв Другої світової війни. І не дарма – чоловік мав у арсеналі ручну осколкову гранату РГ-42 та півсотні набоїв калібру 7,62 мм.
Він вже потрапляв у поле зору правоохоронців за незаконне зберігання зброї - торік поліція вилучала у нього боєприпаси. Оперативники і цього разу не помилилися, бо в хаті родичів той приховав викопану на місці боїв ручну осколкову гранату РГ-42 та півсотні набоїв до гвинтівки Мосіна.
З «чорним археологом» поспілкувалися вибухотехніки і переконали більше не грати в рулетку зі смертю, адже іржава граната могла вибухнути прямо в руках у копача, коли той викручував з неї запал.
Боєприпаси вилучені і направлені на дослідження. Відкрито кримінальне провадження за статтею 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області повідомляє, що триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.