Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 4 пожежі, що виникли у житловому секторі громадян
Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 4 пожежі, які виникли у житловому секторі громадян. Причинами їх виникнення послужили: порушення правил монтажу нагрівальних печей і димарів, коротке замикання електромережі.
![](/uploads/25077-m.jpg)
5 листопада о 12:15 до Служби порятунку "101" у Козелецькому районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку та двої господарчих споруд у с. Савин. На місце пригоди оперативно прибуло два відділення рятувальників 5-ої Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області. На той момент покрівля господарчої споруди була охоплена полум'ям і вогонь встиг перекинутися на розташовані поруч житловий будинок та сарай господарів. Швидкому поширенню пожежі сприяла щільна забудова, а крім того створилася загроза перекидання полум'я на сусідські житлові та господарчі будівлі. Враховуючи складну обстановку, до місця пригоди рятувальники оперативно залучили місцеву пожежну команду з с. Омелянів, а також трактор з ємністю для підвозу воду підприємства "Промінь-Озерне".
Спільними діями вогонь о 13:15 було локалізовано, а о 20:55 остаточно ліквідовано. Вогнем знищено будинок, 2 господарчі будівлі, 5 тонн грубих кормів. Ймовірною причиною виникнення пожежі послужило порушення правил монтажу нагрівальних печей і димарів. До гасіння залучались 7 вогнеборців та 5 одиниць техніки.
О 14:10 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про загоряння в одному з гаражів автомобільного кооперативів № 41 у м. Чернігові.
До місця пригоди оперативно прибуло два відділення пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС міста. Оперативними діями вогнеборці о 14:35 пожежу локалізували, а о 15:20 остаточно ліквідували та не допустили поширення вогню на інші гаражі . Причина виникнення пожежі - порушення правил монтажу нагрівальних печей і димарів.
О 14:56 на одному з приватних подвір’їв у с. Трисвятська Слобода Чернігівського району загорілася господарча будівля. До місця пригоди прибули два чергові караули пожежно-рятувальних підрозділів обласного центру. На той момент вогнем було охоплено господарчу споруду та вогонь перекинувся на приміщення лазні. Спільними діями пожежу о 15:49 було локалізовано, а о 16:55 остаточно ліквідовано. Причиною загоряння послужило коротке замикання електромережі, інформує УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.