До суду направлено кримінальне провадження за фактом несплати фізичною особою-підприємцем податків
Під процесуальним керівництвом прокуратури області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного ухилення від сплати податків у великих розмірах (ч. 2 ст. 212 КК України).

Як встановлено, упродовж 2015 - 2017 рр. фізична особа-підприємець міста Чернігова умисно ухилився від сплати податку на додану вартість та військового збору з доходу від здійснення підприємницької діяльності, що призвело до фактичного ненадходження до державного бюджету коштів у великих розмірах.
У результаті таких дій державним інтересам завдано збитки на суму понад 4 млн грн, що більше ніж у 5000 разів перевищує встановлений законом неоподаткований мінімум доходів громадян.
Зібраними доказами винуватість фізичної особи-підприємця підтверджена, у зв’язку з чим обвинувальний акт направлено до суду.
З метою забезпечення відшкодування заподіяних державі збитків прокурором заявлено цивільний позов про стягнення коштів на загальну суму 4,057 млн грн, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51
У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50
Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48
В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.
Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46
З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.