Скільки і чого висаджено у Чернігові?
Одне із завдань комунального підприємства «Зеленбуд» Чернігівської міської ради - доглядати за зеленими насадженнями у Чернігові. Мова про догляд за деревами та кущами, висадження нових, видалення старих та аварійних.
Скільки і чого висаджено у Чернігові?
КП «Зеленбуд» щороку висаджує тисячі зелених насаджень – це дерева та кущі:
- 2016 - 1301 одиниця зелених насаджень;
- 2017 році – 8006 одиниць;
- 2018 – 4902;
- 2019 -му – 3477 і цей процес ще триває.
Як і чому видаляють дерева
На жаль, щороку доводиться видаляти аварійні чи старі дерева. Адже дерева живуть та старіють, деякі всихають від хвороб чи шкідників. Тоді доводиться видаляти такі дерева, адже вони стають загрозою для людей.
Інколи доводиться видаляти і здорові дерева: адже останні роки у Чернігові активно реконструюють парки та сквери розширюють дороги, відновлюють мережі. Через те, що у попередні роки міська влада практично не займалась зеленими насадженнями, часто дерева виросли прямо біля бордюрів доріг, деякі проросли корінням у каналізацію, чи пошкодили корінням кабелі.
Безпосередньо КП «Зеленбуд» видалив цього року 1678 дерев
Всього 65 з них були здоровими, всі інші – аварійні.
Як приклад, реконструкція мереж по вул. Героїв Чорнобиля. На розгляд виконкому відповідно до проекту було подано заявку на видалення 92 дерева. Це було необхідно за проектом, тому що відбувалося розширення дороги, заміна комунікацій тощо. Але працівники «Зеленбуду» безпосередньо на місці робіт і консультацій з підрядниками врятували 82 дерева.
Останні новини Чернігівщини
До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.
“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13
Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression