Відбулося відкриття військової Фотовиставки "Захисник України"
2 листопада у приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру відбулося відкриття військової Фотовиставки "Захисник України" та нагородження переможців Фотоконкурсу на приз командувача оперативного командування "Північ".
Такий конкурс в оперативному командуванні відбувся вперше. В ньому впродовж місяця взяли участь 36 авторів із бойових підрозділів 6 областей України, які надіслали близько двохсот робіт.
Під час заходу відбулася презентація військової літератури та зустріч із її авторами.
Відділ Цивільно-військового співробітництва оперативного командування "Північ" забезпечив можливість безкоштовного отриманння військової літератури для відвідувачів заходу, повідомив Чернігівський обласний молодіжний центр.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression