Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 06:49:02

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

06.09.2012   09:08

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 08 годину 6 вересня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі.

1. Пожежа в житловому секторі м. Ніжин, вул. Лучицького, 4 О 10 год. 15 хв. в господарстві гр. Золотарьової Т.Ф., 1954 р.н., сталася пожежа житлового будинку (10х6 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 9 кв.м., знищено майно. Причина – коротке замикання електромережі. Збиток – 6 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Семенівський район, с. Архипівка, вул. Нова, 35 О 05 год. 15 хв. в господарстві гр. Шушури О.О., 1974 р.н., сталася пожежа житлового будинку (8х5 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни. Причина встановлюється. Збиток – 3000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

Виявлення та знищення ВНП:

5 вересня 2012 року групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України у Чернігівській області о 10 год. 00 хв. було знищено три ручні гранати РГД-33, які були виявлені 4 вересня в лісовому масиві біля с. Козари, Носівського району та додатково виявлену на прилеглій території авіаційну бомбу ФАБ-50. О 14 год. 00 хв. знищено мінометну міну калібру 50 мм, яку було виявлено 4 вересня в с. Журавка, Варвинського району. Всі ВНП часів Великої Вітчизняної війни.
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини