На Прилуччині відкрили пам’ятний знак на честь Героя України Олега Міхнюка
У День відзначення 75-річчя вигнання нацистів з України, 28 жовтня, в селі Мала Дівиця, що на Прилуччині, урочисто відкрили пам’ятний знак на честь Героя України Олега Міхнюка. Почесну місію виконали його діти – Євген, Олег та Ганна.
Присутні представники органів влади, військові, родичі, бойові побратими та друзі бійця, громадськість вшановували пам’ять загиблого Героя-земляка хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.
Освятив пам’ятний знак настоятель Собору Різдва Пресвятої Богородиці Православної Церкви України, протоієрей Віталій Юрочко та військовий капелан, бойовий побратим Олега Міхнюка – отець Георгій.
Згодом учасники заходу відвідали Малодівицьку загальноосвітню школу, в якій вчився боєць, та поклали квіти до меморіальної дошки з його іменем.
Встановлення пам’ятного знаку було організоване за ініціативи громадської організації «Асоціація «Афганці» Чорнобиля», спілки громади села Мала Дівиця та за сприяння Генерального штабу Збройних Сил України.
Герой України Олег Міхнюк – активіст Революції Гідності, учасник АТО, загинув при виконанні військового обов’язку під час бойових дій на сході України поблизу містечка Новосвітлівка, що на трасі Краснодон – Луганськ. Він був військовим і громадським діячем, ветераном війни в Афганістані, заступником голови Української Спілки ветеранів Афганістану. Нагороджений двома орденами Червоної Зірки та медаллю «За відвагу».
Останні новини Чернігівщини
Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50
Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».
Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40
Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.
Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37
Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.
Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36
3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.