Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 14:58:36

Відбулася щотижнева оперативна нарада при Ніжинському міському голові

29.10.2019   13:08Агенцiя

Традиційно на нараді було заслухано відділ з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян про стан виконавської дисципліни та доручень міського голови, а також обговоренні звіти керівників відділів та управлінь і плани роботи на поточний тиждень.

28 жовтня щотижнева оперативна нарада при міському голові розпочалась відзначенням Подяками міського голови особовому складу Ніжинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у справу забезпечення охорони громадського порядку під час проведення  Покровського ярмарку-2019 та за сумлінне виконання посадових обов’язків, активну участь в організації благоустрою під час проведення Покровського ярмарку-2019  начальнику відділу з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами Наталії Бойко та головним спеціалістам відділу Юрію Кошелю, Олександру Дорошенку.

Начальник сектору з питань прийому громадян і звернень Ірина Назаріна доповіла, що надійшло 64 звернення від жителів міста, які знаходяться на розгляді у структурних підрозділах виконавчих органів ради, відповідно до їх компетентності.

Міський голова Анатолій Лінник надав доручення по проведенню зовнішних робіт по Ніжинській гімназії №14 та по ремонтним роботам щодо вбиральні у ЗОШ №7. Акцентував увагу на вивезенні сміття по вул. Борзнянський шлях. Доручив відділу  з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами виїхати на даний об’єкт і вивчити ситуацію що склалася.

Головний лікар КНП «Міська центральна лікарня ім.М.Галицького» Олександр Костирко поінформував, що за минулий тиждень до медичних закладів звернулося 259 осіб: по дорослій поліклініці 183 звернень, по дитячій поліклініці – 186дітей. За словами головного лікаря є випадки захворюваності по місту на гастроентерокаліти, скарлатину, вітряну віспу та гостроаспіраторні вірусні інфекції.

Головний лікар КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Калініченко зауважила, що проводиться черговий етап по укладанню декларацій з пацієнтами та по їх внесенню в систему E-health (станом на 21.10.2019р. кількість укладених декларацій складає 49974, що становить 71,4 % від чисельності населення міста). Лікарями підприємства проводиться виписка електронних рецептів за програмою «Доступні ліки».

Очільник не залишив поза увагою й освітлення зупинок громадського транспорту в темний час доби, на яких облаштовані об’єкти торгівлі. «Посадочна платформа повинна освітлюватися»- зауважив Анатолій Валерійович. Доручив перевірити наявність сміттєвих урн біля об’єктів торгівлі.

Залишається на контролі у міського голови одне із важливих питань це спалювання листя. Адже науково доведено, що забруднення повітря від таких багать набагато сильніше, ніж від промислових викидів та викидів автомобільного транспорту. Наприклад, тонна тліючого листя виділяє близько 30 кг оксиду вуглецю, година знаходження біля багаття з опалого листя дорівнює п’яти годинному перебуванню на автомагістралі. Як відзначають експерти, в диму міститься безліч токсичних сполук, так як листя вбирають з атмосфери всі викиди. А при спалюванні листя виділяється одне з найбільш токсичних синтетичних сполук - діоксин. При згорянні однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільняється близько 9 кг мікрочастинок диму. Разом з димом у повітря потрапляють пестициди та радіонукліди, накопичені рослинами протягом року. Крім того, у вогнищах також горять тверді побутові відходи, полімерні матеріали, які є найсильнішими алергенами, що погіршує стан екології.  При горінні гуми утворюються канцерогенна сажа і оксиди сірки, що викликають респіраторні захворювання. У димі опалого листя високий вміст сполук свинцю, ртуті, і окису вуглецю, сірчистого ангідриду, сажи, оксиду азоту, бензапірену, вуглеводнів та інших важких металів. В тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопірен, що здатний викликати у людини ракові захворювання. Подразнювальний димом епітелій слизової оболонки дихальних шляхів не здатний протистояти збудникам захворювань.

Міський голова Анатолій Лінник запропонував втілювати практику інших міст щодо вирішення питання спалювання сміття на території домоволодінь. А саме, рекомендувати всім громадянам звертатися до міського відділку поліції у разі виявлення такого вогнища.

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини