Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 10:14:28

Кримінальна справа за зловживання службовим становищем

05.09.2012   12:34

Прокуратурою Чернігівської області порушено кимінальну справу стосовно колишнього податківця за зловживання службовим становищем

Прокуратурою області за матеріалами Служби безпеки України порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 364 Кримінального кодексу України (Зловживання службовим становищем, що спричинило істотну шкоду, вчинене працівником правоохоронного органу) стовно співробітника ГВ податкової міліції ДПІ в м. Чернігові.

Підозрюваний, зловживаючи службовим становищем, діючи в інтересах третіх осіб, вимагав від громадян за не притягнення їх до кримінальної відповідальності перераховувати гроші на спеціальний рахунок. До втручання правоохоронців на рахунок надійшло 124 тисячі гривень.

Останні новини Чернігівщини

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.