Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 00:47:09

На нараді в ОДА розглянули питання безпеки руху на дорогах

26.10.2019   12:28Агенцiя

За статистикою, на Чернігівщині протягом останніх 9 місяців поточного року внаслідок дорожньо-транспортних пригод тілесні ушкодження отримали 520 осіб, 64 людини загинуло. Тому питання безпеки руху не втрачає актуальності.

Як попередити дорожньо-транспортні пригоди та підвищити рівень безпеки дорожнього руху на автошляхах області, говорили на профільній нараді, інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністраці.
 
У засіданні, яке провела виконуюча обов’язки голови ОДА Наталія Романова, взяли участь керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, управління патрульної поліції, представники служби автомобільних доріг, автоперевізники та представники громад.

Начальник Управління патрульної поліції в Чернігівській області Андрій Думич повідомив, що на підконтрольній управлінню території (місто Чернігів та траса міжнародного значення М-01) з початку року скоєно 829 ДТП, 19 з них – за участі дітей. Серед причин, що найчастіше призводять до ДТП, він називає порушення швидкісного режиму та правил маневрування, недотримання дистанції між автомобілями, керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

За словами директора Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА Сергія Болдирева, з 2016 року на Чернігівщині діє Програма профілактики правопорушень на 2016-2020 роки. Вона профінансована більш ніж на три мільйони гривень. Так, зокрема, в області встановлено систему відеоспостереження, яка охоплює всі районні центри та міста області. Закуплено 35 відеокамер, 42 відеореєстратори, 7 маршрутизаторів та засоби зв’язку. Це дає можливість слідкувати за станом автошляхів, контролювати рух транспортних засобів, а також швидко та ефективно реагувати на порушення.

Піднімали питання і недобросовісної конкуренції між власниками пасажирського автотранспорту, що курсує дорогами області. Перевізники акцентували увагу, що «перегони» на дорогах між «нелегалами» та автоперевізниками досить часто стають причинами дорожньо-транспортних пригод. Тому усунення незаконних перевезень частково допоможе розв’язати проблему безпеки на автошляхах.

Наталія Романова наголосила, що всі відповідальні служби мають вживати всі можливі заходи, щоб рух на дорогах області був максимально безпечним. Також вона звернула увагу присутніх на посилення контролю за ділянками доріг, де найчастіше виникають аварії.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини