У Чернігові поліція затримала підозрюваного в нападі на комунального працівника
Співробітники Чернігівського відділу поліції оперативно встановили особу чоловіка, який напав з ножем на працівника комунального підприємства.
Вранці 23 жовтня до поліції надійшов виклик про те, що біля будинку по проспекту Перемоги (неподалік танку, що на Кругу), невідомий чоловік поранив працівника комунального підприємства.
Потерпілий приїхав вантажівкою, щоб забрати сміття. Під’їхати до контейнерів йому заважали двоє чоловіків напідпитку. Виник словесний конфлікт. Зрештою, один з пияків напав з ножем на водія сміттєвоза, завдавши тілесних ушкоджень.
Постраждалого каретою «швидкої» доставили до лікарні та прооперували. Загрози його життю немає, адже внутрішні органи не пошкоджені.
Співробітники Чернігівського відділу поліції опитали свідків та оперативно затримали підозрюваного. Ним виявився безробітний чернігівець, який зловживає алкоголем. Вилучено знаряддя скоєння злочину.
Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження), максимальна санкція згідно з якою – позбавлення волі на строк до 8 років.
Наразі поліція готує офіційне повідомлення про підозру нападнику. Вирішується питання про його затримання в порядку статті 208 КПК України.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області інформує, що тривають слідчі дії.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».