Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 липня, 07:49:27

Відбулася чергова 62 сесія VII скликання Ніжинської міської ради

24.10.2019   08:34Агенцiя

23 жовтня під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулася чергова 62 сесія VII скликання Ніжинської міської ради.

У роботі якої взяли участь 26 зареєстрованих депутатів, а також заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко, керівники комунальних підприємств, структурних підрозділів та виконавчих органів міської ради, представники громадської ради, жителі міста та ЗМІ.

На чергову сесію для розгляду було винесено 36 проектів рішень, які відповідно до Регламенту міської ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій, а також різне.

На засіданні депутатами міської ради було розглянуто та прийнято ряд рішень щодо внесення змін до бюджету міста, земельні питання, майнові та інші.

На сесії міської ради було прийнято рішення "Про затвердження персонального складу Ради підприємців при Ніжинській міській раді". Проектом рішення внеслисяся зміни до персонального складу Ради підприємців при Ніжинській міській раді, що дасть змогу забезпечити реалізацію у місті державної політики, спрямованої на захист інтересів суб’єктів підприємницької діяльності, сприятиме взаємодії суб'єктів підприємницької діяльності, громадських організацій підприємців, об’єднань підприємств та органу місцевого самоврядування. Крім того упорядкує персональний склад Ради підприємців та продовжить її роботу. Строк повноважень складу Ради підприємців при Ніжинській міській раді становить два календарні роки.

Завдяки плідній співпраці депутатів та попередньому обговоренню на профільних депутатських комісіях сесія міської ради завершила роботу, розглянувши всі питання порядку денного та прийнявши відповідні рішення.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд 07:35

15 липня о 14:10 фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Чернігівській області знищено артилерійський снаряд калібром 85 мм часів Другої світової війни.

16 липня - День бухгалтера України

16 липня - День бухгалтера України 07:21

Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу. Іноді, особливо в кінці місяця, кварталу, року, у фінансових відділах часто виникає підвищена напруга. Проте в році існують особливі дні, в які всі ми маємо прекрасну можливість оцінити і висловити свою вдячність тим, хто займається цим нелегким трудом.

Верховна Рада офіційно призначила місцеві вибори на 25 жовтня

Верховна Рада офіційно призначила місцеві вибори на 25 жовтня 14:55

Постанову № 3809 на засіданні підтримали 326 народних депутатів.

Призначено начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області

Призначено начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області 14:48

Начальником Головного управління ДПС у Чернігівській області призначено Людмилу Слотюк. Відповідний наказ підписаний Головою ДПС України Олексієм Любченко 13 липня 2020 року.