Було освячене джерело поблизу с. Стахорщина. ВІДЕО
На території нашої неосяжної Батьківщини розташовується величезна кількість джерел. Не виключенням є і Н.-Сіверщина. Наші джерела представляють собою унікальну природну цінність. Стахорщинське джерело вже давно має славу цілющого. Опікувалися ним і самі жителі села, і лісівники. В день Успіння Пресвятої Богородиці джерело поблизу с. Стахорщина було освячене. Ця подія співпала з Днем села.
Здавна наші предки берегли і облаштовували джерела, а ще вірили, що аби задобрити богів води слід кинути в воду якусь коштовну річ і тоді будеш здоровий. Зараз загально відомо, що саме джерельна вода має чималу енергетику і дає людині здоров’я. Наші сучасники, жителі с.Стахорщина, свято пам’ятають традиції минулого і нещодавно облаштували криницю поблизу свого села.
Новгород-Сіверська РДТРК "Сіверська"
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.