Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 08:32:16

Упродовж тижня рятувальники 114 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій і надання допомоги громадянам

22.10.2019   07:46Агенцiя

Упродовж минулого тижня з 14 по 21 жовтня щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 188 чоловік особового складу, 59 одиниць основної та спеціальної техніки.

Вогнеборці ліквідували 102 пожежі, 4 з яких виникли на об'єктах, 20 в житловому секторі громадян, 2 на транспорті, 2 інші та 74 в природних екологічних системах, зокрема 2 настилу в лісі, 1 торфу, 71 очерету, сухої трави і сміття. Площа, пройдена вогнем у природних екологічних системах склала понад 225 га.

Проводились роботи по ліквідації пожежі на торфовищі біля с. Оленівка Борзнянського району. Загалом ліквідовано осередки займання на площі 11,81 га, залишилось - 0,19 га. На гасіння від підрозділів У ДСНС в області залучено 19 чоловік особового складу та 7 одиниць спеціальної техніки.

Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 8 разів залучалися до дій за призначенням. Знищено у встановленому порядку 9 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, зокрема 2 артилерійські снаряди калібром 152 мм, 1 артилерійський снаряд калібром 85 мм, 1 мінометну міну калібром 82 мм, 2 ручні гранати Ф-1, 1 гранатометний постріл ПГ-2, 2 авіаційні бомби АО-25 та АО-10.

Крім того, підрозділи Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 4 рази залучалися до надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт, інформує УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

10 березня: цей день в Україні і світі

10 березня: цей день в Україні і світі 07:51

День 1476 Російська агресія - Day 1476 Russian aggression

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини