Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 15:26:21

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж

17.10.2019   15:21Агенцiя

Упродовж минулої доби в підрозділах Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини на чергуванні перебувало 187 чоловік особового складу, 59 одиниць основної та спеціальної техніки.

МНС

МНС

Вогнеборці ліквідували 11 пожеж, 1 з яких виникла в житловому секторі громадян, 9 в природних екологічних системах та 1 інша.

Триває ліквідація пожеж на торфовищах біля с. Оленівка Борзнянського та селища Замглай Ріпкинського районів. Загальна площа загоряння складала 13,3 га. Станом на 8:00 17 жовтня вогнеборцям залишається ліквідувати горіння на площі близько 1 га. 

Від підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області на гасіння залучено 34 чоловіки особового складу та 9 одиниць спеціальної техніки, повідомляє УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 13:44

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетна мешканка міста Ніжин. Зловмисницю затримали, їй загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Фіксація та документування збитків агросектору – у діалозі з підприємцями 13:13

Днями на черговій онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу» говорили про фіксацію та документування збитків в аграрному секторі, спричинених збройною агресією російської федерації. Про практичні аспекти та механізми подання заяв розповіли представниці міжнародної благодійної організації Project Expedite Justice (PEJ).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини